Na turistični tržnici v Kranju so učenci prejeli zlato priznanje za celotno nalogo. Zato so se lahko udeležili tudi vseslovenske turistične tržnice v Mariboru. Med več kot tridesetimi najboljšimi šolami iz cele Slovenije, so prav tako izstopali po odlični živi predstavitvi na razstavnem prostoru. Dvogovori mlinarja, kontrabantarice in vaškega posebneža s pomočniki v narečju, so bili dovolj zanimivi, a so jih še bolj podkrepili zapeti in repani verzi ter delavnice. Člani ocenjevalne komisije so prav ta živi nastop nagradili še z enim zlatim priznanjem. Uspešno izpeljana celotna naloga Pod Ermanovcem in Bevkovim vrhom so nekoč … je šolo uvrstila na sedmo mesto med 12 najboljših, ki so prejele še turistično nagrado.

TPLG_2015_mb_1 TPLG_2015_mb_2 TPLG_2015_mb_3 TPLG_2015_mb_4 TPLG_2015_mb_5 TPLG_2015_mb_6 TPLG_2015_mb_7